BAROMFIS OLDALAK
1. - Németh Krisztián (Német lazac, Német törpe lazac)
2. - Vámi István (Gyöngytyúk, Pulyka, Háztáji tyúkok)
3. - Ádám Attila (Brahma, Jersey óriás)
4. - Stekler Zoltán (Wyandotten, Orloff)
5. - Molnár Tamás (Jávai törpe, Krüper, Lyonnaise, Ohiki...)
6. - Valóci Ferenc (La Fléche, Penedesenca, Főnix)
7. - Cseh Bálint (Brahma)
8. - Panta József (Holand törpe)
9. - Balázs Tibor (Orpington, Törpe cochin, Chabo)
10. - Király Zsolt (Cochin)
11. - Fekete Mária (Japán fürj, Kaliforniai copfos fürj, Kínai törpefürj)
12. - Németh János (Törpe cochin, Brahma)
13. - Horváth János (Törpe cochin)
14. - Málik György és Cseszneg Ágnes weboldal
15. - Bana János (Fürj, Chabo, Wyandott, Itáliai)
16. - Lőkös István ( Holland bóbitás, Szultán, Hamburgi pettyes...)
17. - Viglidán Ágoston (Törpe cochin, Törpe brahma)
18. - Kocsis Gábor (Brahma, Itáliai, Selyem...)
19. - Tóth Zsolt és Vadi Barbara (Brahma)
20. - Jónás Csaba (Orpington, Törpe cochin)
21. - Varga Csaba (Törpe cochin, Mandarinréce)
22. - Nagy Sándor (Törpe cochin, Szlovák oravka, Sussex...)
23. - Kovács Zsolt (Törpe cochin, Kaposvári tigristarka galamb)
24. - Baráth András ( Lábtolas törpe, Kelet-fríz sirályka)
25. - Tamás László (Orpington)
26. - Gaál Imre (Brahma, Japánfürj, Emu)
27. - Liska János (Orpington, Amrock, Brahma, Német lazac)
28. - Sinka Imréné (Amrock, Orpington, Brahma, Wyandotten)
29. - Kovács Gábor (Törpe cochn, Gyöngytyúk, Japán törpe)
30. - Horváth Tamás (Törpe cochin, Pézsma réce, Bütykös lúd)
31. - Konda László (Törpe cochin)
32. - Gáspár Csaba (Törpe cochin)
33. - Cservenyák Gábor (Chabo, Törpe aseel)
34. - Juhász István (Selyemtyúk, Törpe cochin, Mandarinréce)
35. - Szarka Gábor (Orpington)
36. - Kalácska Róbert (Brahma)
37. - Krizsán László (Német lazac, Brahma, Orpington)
38. - Dohándi József (Araukána)
39. - Skolik Ágnes (Tyúknyereg)
40. - Ágoston Zoltán (Orpington Farm)
41. - Klausné Bori Andrea (Törpe cochin)
42. - Balassa Mariann (Bronzpulyka, Brahma, Itáliai, Sávozott plymuth)
43. - Balogh Sándor (Törpe cochin, Orpington)
44. - Kovácsné Dulai Tünde és Szabadosné Kassai Gabriella (Orpington)
45. - Déri Zsolt és Déri Dávid (Cochin, Törpe cochin, Sávozott plymouth, Holland bóbitás)
46. - Kenéz Vince (Holland törpe)
47. - Klaus Andreas (Chabo)
48. - Szoboszlai László (Törpe cochin)
49. - Kövér László (Törpe cochin)
50. - Nagy Krisztián (Brahma)
51. - Csutora László (Törpe wyandotten, Araucana)
52. - Szatmáry Alex (Antwerpeni szakállas)
53. - Kerner Bálint (Törpe brahma, Törpe wyandotten)
54. - Fazekas László (Orpington, Brahma, Erdélyi kendermagos, Cochin, Itáliai)
55. - Lukács Edit (Itáliai, Törpe wyandotte, Törpe cochin, Brahma, Orpington)
GALAMBÁSZOK, EGZOTIKUS GALAMBTENYÉSZTŐK
1. - Kis Klaudia (Kacagó gerle, Gyémántgalamb)
2. - Puhl Dóra (Kacagó gerle, Gyémántgalamb, Pálmagerle)
3. - Bana János (Ausztrál kontyos galamb, Gyémántgalamb, Fokföldi gerle, Papagájok, Díszfürjek)
4. - László Károly (Kacagó gerle, Pálmagerle, Zebragalamb, Bronzszárnyú galamb, Fahéj galamb, Guineai galamb, Örvösgalamb, Gyémánthalamb, Borvörös galamb, Ausztrál kontyos galamb)
5. - Laczkó Tamás (Gyémántgalamb)
6. - Némethné Grudl Beáta (Kacagó gerle, Indiai pávagalamb, Fodros galamb)
7. - Soós Ádám (Kacagó gerle, Gyémántgalamb)
8. - Kis Klaudia és Puhl Dóra - Egzotikus galambfajok gyűjteménye
A nevekre kattintva a kívánt oldalra léphetsz!
|